Sanitair Vandenbroucke AGO Despriet Argenta
Brooklyn Carrefour SDC Agristo Yes Vastgoed

Stasegemse vrienden

Frank Vervaeke

Frank Vervaeke


Voorzitter

frank@stasegemloopt.be
Nele Degrande

Nele Degrande


Kassa verantwoordelijke

nele@stasegemloopt.be
Alex Vandevyver

Alex Vandevyver


..

alex@stasegemloopt.be
Yves Vanwynsberghe

Yves Vanwynsberghe


Parcours opbouw

yves@stasegemloopt.be
Conny De Vrieze

Conny De Vrieze


Sponsorbeheer

conny@stasegemloopt.be
Hein Allegaert

Hein Allegaert


..

hein@stasegemloopt.be
Pim Roose

Pim Roose


..

pim@stasegemloopt.be
Geert Roelandts

Geert Roelandts


Uitslag verwerking

geert@stasegemloopt.be
Claudia Vercouter

Claudia Vercouter


Inschrijvings verantwoordelijke

claudia@stasegemloopt.be
Marc Lacombe

Marc Lacombe


Data beheer inschrijvingen

marc@stasegemloopt.be
Filip Vuylsteke

Filip Vuylsteke


Website en tijdsregistratie aankomst

filip@stasegemloopt.be